sobota, 26 stycznia 2013

Zajęcia dodatkowe

Szczerze współczuję tego, co stało się z twoim podopiecznym, ale trudno oczekiwać, by Krąg zdolny był przewidzieć każde śmiertelne niebezpieczeństwo, z jakim do czynienia może mieć uczeń, szczególnie jeśli wiąże się ono ze sprawami wykraczającymi poza i tak już szeroki zakres studiów magicznych. Po prostu nie mamy miejsca na dodatkowe pomieszczenia szkoleniowe, oprócz tego są jeszcze inne sprawy, nad którymi nie będę się tutaj rozwodzić. Twoja prośba zostanie odrzucona.

— Pierwszy Zaklinacz Sinclair.

******

Niniejszym zarządzam, że obszar szkoleniowy na czwartym piętrze stanowić będzie stałą kwaterę dla stacjonującego na wieży garnizonu templariuszy. Ponieważ pomieszczenia spełniające ich wymagania szkoleniowe są już przygotowane, będą mogli dokładnie przyglądać się sprawom Kręgu. Dodatkowe szkolenie zaklinacza Bergina odnośnie znajomości broni zostaje odwołane. Zaklinacz Bergin zrezygnował z prowadzenia zajęć.

— Pierwszy Zaklinacz Sinclair.

******

Jeśli chodzi ci o miejsce, służę moją kwaterą. Jeśli o pieniądze, sam najmę odpowiednich ludzi. Od tej pory nie zgodzę się, by uczniowie opuszczający nasze mury nie mieli pojęcia o broni, którą byle kopacz rowów może im wepchnąć między żebra. Uczymy ich defilować z paradną bronią, a nie znają się na zwykłej stali. To zbrodnia.

— zaklinacz Bergin.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz