Autorka


Dziewczę lat – zgrozo! – dwadzieścia wzwyż, o niepokojąco dużych niebieskich oczach. Studentka historii sztuki. INFJ. Nie stwierdzono syndromu szlacheckiego znanego jako „dama obecna”, usposobienie określane popularnie jako „chłopczycy”. Poczucie humoru rozległe, acz suche, nadużywanie ironii oraz wulgaryzmów, lenistwo galopujące, niezdarność epokowa. Człowiek-wypadek, człowiek-poprawka, człowiek-autodestrukcja, człowiek-głód. Fanka fantastyki wszelakiej, gier komputerowych, bajek z dziecięctwa swego, maniakalna kolekcjonerka książek z miłości do patrzenia na okładki. Gastronomiczna katastrofa, miłośniczka zwierząt, zapatrzona w Indianę Jonesa, zasłuchana w mało znane zespoły. Wieczne dziecko, niepoprawna marzycielka.

autorstwa Koh

5 komentarzy:

 1. Okropnie zarozumiała smarkula, przewrócone w głowie, ale inteligentna, to jej kiedyś przejdzie wyyyyysokie mniemanie o sobie. Cześć

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja lubię czytać o kimś. I tak lustrując te Twoje zdania przychodzi mi na myśl Jo March z "Małych kobietek". Nie wiem, czy czytałaś, taka tam prosta obyczajówka, ale ta Jo naprawdę wydaje mi się do Ciebie podobna, ot. I chyba to spowodowało, że nie zgodzę się z Anonimkiem i powiem Ci, że Cię polubiłam jakoś o.O I bierzę czytać opka. Au revoir!

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam wrażenie, że jesteś moim sobowtórem - albo ja Twoim.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musimy to rozstrzygnąć próbą dat urodzenia!

   Usuń
 4. hej, właśnie znaczyłam czytać twojego bloga :) i od razu się zakochałam w opowieści o strażniczce <3 chciałabym jak najszybciej dowiedzieć się co jest dalej :) Obecnie jestem na rozdziale 1.11. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń